Jazyková škola
a překladatelská agentura

Buďte s námi online Přihlašte se online ZDE

Novinky jazykové školy

Zahájení kurzů ve školním roce 2016/2017

Neváhejte a přihlašte se do jazykových kurzů ještě dnes. Kurz si lze zakoupit online přímo na našem webu, který funguje jako klasický e-shop. Nabídku naleznete zde: http://www.abcenglish.cz/cz/nase-nabidka/kurzy-pro-verejnost/

Abyste si mohli pohodlně nabídku projít a rozhodnout se pro konkrétní kurz, posunuli jsme zahájení kurzů až na 3 týden v září, tj. od 19.9.2016. Vycházíme takto vstříc i opozdilcům :-)

Po přijetí Vaší objednávky Vám potvrdíme zápis do kurzu a odešleme údaje k platbě. POZOR: není v našich silách potvrzovat každou úhradu. Kontrola úhrady probíhá vždy v rámci prvního setkání přímo před zahájením výuky. Na zahájení výuky od nás obdržíte zvací email týden předem.

Pokud jste si objednali i učebnici, ta Vám bude předána rovněž při prvním setkání oproti platbě v hotovosti. POZOR: cena učebnic se každý rok malinko liší dle aktuálních cen našeho dodavatele. Počítejte však s částkou kolem 900,- Kč, pokud si objednáváte celou učebnici i s pracovním sešitem.

Těšíme se na Vás! Váš Tým ABC English.

Zpět na seznam novinek

Kontaktujte nás

abc english
Sídlo jazykové školy a vedení
jazykových kurzů Ostrava
Tvorkovských 5
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

Najít adresu na mapě
Zobrazit všechny pobočky

Mobil: +420 775 554 673
Telefon: +420 596 616 058
info@abcenglish.cz

Otevírací doba:
Po - Čt 8:30 - 16:30

British Council Partner Institution Oxford quality

Britské centrum a také British Council spolupracuje s jazykovou školou abc english, kterou doporučuje pro přípravu ke cambridgeským zkouškám.