Jazyková škola
a překladatelská agentura

Buďte s námi online Přihlašte se online ZDE

Novinky jazykové školy

Nový jazykový kurz Extra practice/Konverzace

Nový jazykový kurz pro studenty angličtiny....

Představte si, že jste v cizí zemi na mezinárodní konferenci a spolu s pěti neznámými lidmi jedete výtahem, když v tom se výtah zasekne. Naštěstí vy a všichni přítomní máte jedno společné – umíte více či méně mluvit anglicky.

Podaří se Vám nalézt společné řešení, dostat se z této nepříjemné situace a nezmeškat konferenci?

Toto je jedna z mnoha rolí, v nichž se můžete díky našemu speciálnímu kurzu každý týden ve výuce „extra practice“ ocitnout a být tak nucen/a použít veškeré verbálně komunikační prostředky v rámci anglického jazyka, které jste dosud získal/a.

Studenti v rozmezí úrovní od mírně pokročilých až po pokročilé potřebují neustále rozšiřovat slovní zásobu a zdokonalovat se v gramatice. Kontrolní cvičení vykonávaná při pravidelné výuce jsou důležitá pro rozvoj všech jazykových dovedností (poslech, čtení, psaní, mluvení). Neméně důležité a v určité fázi jazykového rozvoje lze konstatovat, že rozhodující, je “být aktivní" a skutečně používat svou angličtinu smysluplně a v situacích podobným každodennímu životu.

Činnosti v tomto jazykovém kurzu jsou navrženy tak, aby právě tyto situace simulovaly. Povzbuzují studenty mluvit o sobě, porovnávat názory na svět a postoje k němu a řešit situace, na které mohou narazit v reálném životě.

Kromě toho, každá činnost obsahuje prvek týmové práce. Studenti pracují společně, sdílejí informace, výsledky a navrhují řešení. Jinými slovy, každá činnost podporuje interakci, kde studenti potřebují mluvit a naslouchat jeden druhému.

Prostřednictvím hraných rolí, jazykových her, dotazníků a cvičení na doplňování chybějících informací mají studenti příležitost nabýt sebevědomí a dát svému učení I trochu osobní rozměr.

 

Přejděte na nabídku jazykových kurzů angličtiny.

Zpět na seznam novinek

Kontaktujte nás

abc english
Sídlo jazykové školy a vedení
jazykových kurzů Ostrava
Tvorkovských 5
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

Najít adresu na mapě
Zobrazit všechny pobočky

Mobil: +420 775 554 673
Telefon: +420 596 616 058
info@abcenglish.cz

Otevírací doba:
Po - Čt 8:30 - 16:30

British Council Partner Institution Oxford quality

Britské centrum a také British Council spolupracuje s jazykovou školou abc english, kterou doporučuje pro přípravu ke cambridgeským zkouškám.