Jazyková škola
a překladatelská agentura

Buďte s námi online Přihlašte se online ZDE

Reference

Rádi bychom zmínili některé z našich klientů a zároveň poděkovali všem, kteří si pro svou výuku angličtiny vybrali jazykové kurzy abc english.

Firemní jazykové kurzy 

Tieto Czech s.r.o.

angličtina v Tieto Czech Angličtina je firemní jazyk v Tieto a je důležitou součástí našeho podnikání. Proto oceňujeme, že po výběrovém řízení jsme si vybrali vysoce profesionální a efektivní jazykovou školu. Naše spolupráce trvá již pět let a během této doby byla jazyková škola abc english vždy natolik flexibilní, že dokázala splnit všechny naše různorodé požadavky pro naše zaměstnance. Pravidelné audity ukazují, že naši zaměstnanci jsou velmi spokojení se svými lektory a vedení firmy oceňuje výrazný a měřitelný pokrok, který naši zaměstnanci během této spolupráce dosáhli.

Jaroslav Durda - HR manager

RPG byty, s.r.o.

angličtina v RPG byty Organizace kurzů v průběhu celé spolupráce probíhá na profesionální úrovni. Jazyková agentura je schopna řešit naše požadavky i případné změny při zachování kvality výuky. Zaměstnanci jsou s kurzy spokojeni, vyhovuje jim styl výuky i osobní přístup lektorů. Jazykovou agenturu abc english s výše uvedených důvodů můžeme doporučit.

Zdeněk Horníček - personální manažer

Vysoká škola Báňská - Technická univerzita Ostrava

Ve výběrovém řízení pro jazykovou výuku zaměstnanců VŠB byla vybrána jayzková škola abc english. Momentálně se blíží ke konci část prvního bloku výuky a dle zpětné vazby studentů – zaměstnanců VŠB můžeme říci, že jazyková škola splnila naše požadavky a očekávání a to jak při realizaci samotné výuky, tak i při celkové organizaci kurzů a to i při vysokých nárocích studentů, kteří jsou z velké části akademickými pracovníky. Studenti oceňují především vysokou úroveň lektorčiny angličtiny, její maximální schopnost studenty motivovat v praktickém použití jazyka a její velkou vstřícnost při řešení organizačních záležitostí.

Ing. Alla Ostárková - projektová manažerka projektů

GLOVIS CZECH REPUBLIC s.r.o. – (Hyundai-Kia Motor Group)

Angličtina v GLOVIS CZECH REPUBLIC – (Hyundai-Kia Motor Group) Velmi oceňujeme fakt, že se nám podařilo vybrat jazykovou školu, která nám poskytla vysoce kvalitní tým lektorů, kteří zajišťují jazykové vzdělání našich zaměstnanců. Jelikož jsme mezinárodní firma, kde je možné komunikovat s vyšším managementem pouze v angličtině, je velmi nutné poskytnout všem našim zaměstnancům možnost naučit se komunikovat v tomto jazyce. Doposud jsou výsledky velmi dobré a pokrok znatelný. Veškeré organizační záležitosti zvládá jazyková škola také bezproblémově a profesionálně.

Doyoung Hwang - Chief Financial Officer

OKD, a.s. (Důl Paskov)

Angličtina v OKD (Důl Paskov) Pro naše studium angličtiny jsme si zvolili individuální formu výuky. Naše očekávání byla beze zbytku splněna. S kvalitou výuky i přístupem zaměstnanců agentury jsme spokojeni. Celý výukový proces probíhá požadovaným způsobem a bez problémů. Výuku realizovanou jazykovou školou abc english proto doporučujeme.

Ing. Tadeusz Pieczka - Technický náměstek

Ing. Pavol Mlynarič - Výrobní náměstek

Sanatoria Klimkovice

Angličtina v Sanatoria Klimkovice V minulosti jsme neměli dobrou zkušenost s jazykovou školou, která pro nás zprostředkovávala výuku, proto jsme se rozhodli ve výběrovém řízení vybrat jinou jazykovou školu. V tomto řízení jsme vybrali jazykovou školu abc english, která nám nyní zajišťuje jazykovou výuku již několik let. Naši zaměstnanci jsou s výukou spokojeni a své lektory si velmi oblíbili. Organizace výuky je vždy bezproblémová a efektivní, přístup vedení jazykové školy je profesionální a velmi vstřícný. Tuto jazykovou školu můžeme upřímně doporučit.

Blanka Prušková - Personální ředitelka

NEJVYŠŠÍ KONTROLNÍ ÚŘAD - územní odbor severní Morava

Angličtina v NEJVYŠŠÍ KONTROLNÍ ÚŘAD - územní odbor severní Morava Spolupráce s jazykovou agenturou abc english splnila zcela naše požadavky na bezproblémovou organizaci kurzů i na kvalitu výuky. Ocenili jsme také vstřícný a flexibilní přístup organizátorů i lektorů kurzů. Spolupráci s agenturou abc english můžeme doporučit.

Ing. Jaroslav Nevrlý - ředitel ÚO severní Morava

Občanské sdružení Label

S jazykovou agenturou abc english nás pojí dlouhodobá vzájemná spolupráce v oblasti konzultací, týkajících se podnikového vzdělávání, při screeningu potřeb podniků v oblasti jazykových znalostí zaměstnanců i při výuce lektorů rekvalifikačních kurzů. Za celou tuto dobu jsme měli možnost ověřit si vysokou kvalitu poskytovaných služeb i profesionalitu a zkušenosti týmu pracovníků jazykové školy.

PhDr.Miloš Smutek – jednatel, senior konzultant
Ing. Ladislav Kozák – koordinátor vzdělávacích akcí

Individuální jazykové kurzy

Ing. Milan Havelka

Za svého působení v Živnostenské bance ve funkci ředitele pobočky v Ostravě jsem se poprvé zúčastnil kurzů angličtiny pořádaných jazykovou školou abc english. Tato škola byla vybrána na základě pozitivních referencí zaměstnanců, kteří u ní již dříve absolvovali kurzy určené pro veřejnost. S výukou i přístupem školy jsem byl vždy maximálně spokojen a proto jsem i na svých dalších pracovních pozicích trval na tom, aby mou výuku angličtiny zajišťovala výhradně abc english.

Ing. Milan Havelka

MUDr.Evžen Machytka

Kvalitní jazykové vzdělání u svých dětí považuji za jednu z nejdůležitejších věcí. Z vlastní zkušenosti vím, jak je v průběhu učení důležitý pravidelný kontakt s rodilým mluvčím. Při jeho hledání jsem strávil mnoho času s několika různými velkými a „renomovanými“ jazykovými školami, ale žádná z nich nedokázala splnit naše požadavky. Pokud nejste bohatá firma vyžadující výuku pro desítky zaměstnanců jste považováni za druhořadé klienty. Pouze agentura abc english přistupovala k našim požadavkům na výuku s dostatečnou flexibilitou a individuálním jednáním na vysoké úrovni. Již rok jsme jejími spokojenými klienty a mohu je všem vřele doporučit.

MUDr.Evžen Machytka

Další naši spokojení zákazníci

 • Mölnlycke Health Care Klinipro, s.r.o.
 • Živnostenská banka a.s.
 • Česká spořitelna a.s.
 • GE Money Bank a.s.
 • Komerční Banka a.s.
 • Česká Televize
 • Exasoft Czech, a. s.
 • Stora Enso Timber Ždírec s.r.o.
 • Rama Moravia, s.r.o.
 • T-Mobile Czech Republic a.s.
 • Dalkia Česká Republika, a.s.
 • Exim Tours a.s.
 • Indra Czech Republic s.r.o.
 • Deal hodinářství, s.r.o.
 • Bextra s.r.o.
 • Printo s.r.o.
 • ODETKA a.s.
 • Vítkovice Cylinders a.s.
 • Kone a.s.
 • OKD, Doprava a.s.
 • Promont a.s.
 • Pike Electronic
 • Unimetra, spol. s.r.o.
 • Jost Interiér, s.r.o.
Kontaktujte nás

abc english
Sídlo jazykové školy a vedení
jazykových kurzů Ostrava
Tvorkovských 5
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

Najít adresu na mapě
Zobrazit všechny pobočky

Mobil: +420 775 554 673
Telefon: +420 596 616 058
info@abcenglish.cz

Otevírací doba:
Po - Čt 8:30 - 16:30

British Council Partner Institution Oxford quality

Britské centrum a také British Council spolupracuje s jazykovou školou abc english, kterou doporučuje pro přípravu ke cambridgeským zkouškám.