Jazyková škola
a překladatelská agentura

Buďte s námi online Přihlašte se online ZDE

Cambridge zkoušky

Cambridge zkoušky (PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, BEC)

Logo Partnerské oficiální školy British CouncilCambridge Examinations (PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, BEC) 

Chcete se dokonale připravit na některou z výše uvedených cambridgeských zkoušek a udělat maximum pro její úspěšné absolvování? 

Už dále nehledejte a vyberte si u nás.

 

Proč právě my?

  • pořádáme v ABC English přípravné jazykové kurzy na cambridgeské zkoušky pod vedením oprávněných zkoušejících pro British Council
  • 100% úspěšnost našich mnoha studentů, doporučených ABC English.
  • Sleva na zkoušku
  • Cvičné testy zdarma
  • Cvičná ústní zkouška s cambridgeským zkoušejícím
  • ABC Live! – on-line podpora pro studenty
  • Jediná mimopražská oficiální partnerská škola British Council

 

Viz reference vedoucího pracovníka British Council v Ostravě:

Tyto zkoušky patří k světově nejrozšířenějším, každým rokem se jich účastní přes 2 miliony lidí ve 130 zemích a jsou uznávány jak mezinárodně, tak i Ministerstvem školství České republiky. Jsou tedy ideální volbou pro ty, kteří hledají novou pracovní příležitost doma i v zahraničí, chtějí vstoupit na vysokou školu, či studovat v zahraničí, nebo jednoduše pro vysoce motivované studenty, hledající výzvu při svém studiu jazyka.

Zkoušky jsou rozčleněny na základě Common European Framework (CEF) of Reference for Languages (Evropský referenční rámec pro jazyky) vydaného Evropskou Radou.

V Moravskoslezském kraji tyto zkoušky pořádá Britské centrum v Knihovně města Ostravy ve spolupráci s Britskou Radou. Zkoušky se konají v březnu, červnu a prosinci a aplikanti, kteří podají přihlášku u nás, získávají slevu.

Kdo jsou oprávnění zkoušející? (Cambridge Examiners)

Oprávnění zkoušející pro Cambridge jsou lektoři, kteří byli vybráni Cambridge ESOL a British Council a úspěšně prošli jejím podrobným školícím programem proto, aby pak mohli odborně hodnotit jazykovou úroveň kandidátů. Každým rokem obnovují své znalosti, tak aby zkoušející na celém světě hodnotili kandidáty podle stejných kritérií. British Council vybírá v každém kraji pouze nejkvalitnější lektory angličtiny s příslušnou kvalifikací a praxí.

Pouze ŠEST z těchto zkoušejících momentálně pracují v soukromých jazykových školách v Moravskoslezském kraji a všichni pracují pro ABC English.

Pouze v abc english jsou přípravné jazykové kurzy ke cambridgeským certifikátům vedeny či zaštítěny oprávněnými zkoušejícími pro Cambridge a studentům je také umožněno zúčastnit se tzv. zkoušek na nečisto, které jsou vyhodnoceny oprávněnými zkoušejícími pro Cambridge.


Nejste si jisti svou jayzkovou úrovní? Pak Vám doporučujeme udělat si náš online test.

Přípravné kurzy na Cambridge zkoušky (KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, IELTS) můžete absolvovat i ve formě  indiviuální výuky v těchto městech:

Ostrava

Havířov

Karviná

 BrnoKontaktujte nás

abc english
Sídlo jazykové školy a vedení
jazykových kurzů Ostrava
Tvorkovských 5
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

Najít adresu na mapě
Zobrazit všechny pobočky

Mobil: +420 775 554 673
Telefon: +420 596 616 058
info@abcenglish.cz

Otevírací doba:
Po - Čt 8:30 - 16:30

British Council Partner Institution Oxford quality

Britské centrum a také British Council spolupracuje s jazykovou školou abc english, kterou doporučuje pro přípravu ke cambridgeským zkouškám.