Jazyková škola
a překladatelská agentura

Buďte s námi online Přihlašte se online ZDE

Jazyková škola ABC English

Kdo jsme? Jsme velká profesionální jazyková škola se stabilním zázemím fungující od roku 1997. Centrála ABC English pro Severní Moravu se nachází v Ostravě - Mariánských Horách, další ostravská pobočka v Ostravě - Porubě. Centrála pro Jižní Moravu je v Brně. Další školy máme v Havířově a Karviné. Firemní výuku zajišťujeme v rámci Moravy, on-line výuku po celé republice.

V jazykové škole ABC English jsme radikálně rozšířili svou nabídku o překlady a tlumočení a ve spojitosti s touto službou jsme také založili samostatné oddělení Překlady a Tlumočení. Nyní překládáme a tlumočíme do - z více než 100 jazyků v profesionální kvalitě.

Oficiální partnerská škola British CouncilNaše jazyková škola je známa vysoce kvalitní výukou jazyků. Vyškolili jsme tisíce studentů, kteří se k nám rádi vracejí a naši školu doporučují jiným. Veliký důraz klademe na osobní přístup a nabízené služby dokážeme maximálně přizpůsobit vašim požadavkům. Abychom tyto cíle splnili, pečlivě vybíráme do našeho lektorského týmu kvalitní, zkušené, aprobované učitele s pozitivním a profesionálním přístupem ke studentům. Dlouhodobě úzce spolupracujeme s Cambridge ESOL, British Council a Oxford University Press.

Jsme jediná mimopražská oficiální partnerská jazyková škola British Council.

Jazyková škola ABC English poskytuje komplexní jazykové služby:

 

Kontaktujte nás

abc english
Sídlo jazykové školy a vedení
jazykových kurzů Ostrava
Tvorkovských 5
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

Najít adresu na mapě
Zobrazit všechny pobočky

Mobil: +420 775 554 673
Telefon: +420 596 616 058
info@abcenglish.cz

Otevírací doba:
Po - Čt 8:30 - 16:30

British Council Partner Institution Oxford quality

Britské centrum a také British Council spolupracuje s jazykovou školou abc english, kterou doporučuje pro přípravu ke cambridgeským zkouškám.